Do not refresh - updates will appear automatically
Europa League Qualifying
AEK Larnaca - Lincoln Red Imps
Teams not announced yet.
FK Dukla Trencin - Torpedo Kutaisi
Teams not announced yet.
Bala Town FC - FC Vaduz
Teams not announced yet.
Beitar Jerusalem - Vasas Budapest
Teams not announced yet.
Chikhura Sachkhere - Altach
Teams not announced yet.
Crusaders - FK Liepaja
Teams not announced yet.
Crvena Zvezda - Floriana FC
Teams not announced yet.
Dinamo Minsk - NSI Runavik
Teams not announced yet.
FC Midtjylland - Derry City
Teams not announced yet.
FC Zire - FC 03 Differdange
Teams not announced yet.
Haugesund - Coleraine
Teams not announced yet.
FK Vojvodina - MFK Ruzomberok
Teams not announced yet.
Ferencvaros - FK Jelgava
Teams not announced yet.
CS Fola Esch - FC Milsami
Teams not announced yet.
Gap Connah's Quay - HJK Helsinki
Teams not announced yet.
Norrkoping - Prishtina
Teams not announced yet.
Irtysh Pavlodar - Dunav
Teams not announced yet.
Kairat Almaty - FK Atlantas
Teams not announced yet.
Lech Poznan - Pelister Bitola
Teams not announced yet.
FC Levadia Tallinn - Cork City
Teams not announced yet.
Levski Sofia - Sutjeska
Teams not announced yet.
Lyngby BK - Bangor City
Teams not announced yet.
Maccabi Tel Aviv - KF Tirana
Teams not announced yet.
Mladost Lucani - Inter Baku
Teams not announced yet.
Mladost Podgorica - Gandzasar Kapan
Teams not announced yet.
NK Domzale - FC Flora Tallinn
Teams not announced yet.
Nomme Kalju - B36 Torshavn
Teams not announced yet.
Odd Grenland - Ballymena United
Teams not announced yet.
Partizani Tirane - Botev Plovdiv
Teams not announced yet.
Rangers - Progres Niedercorn
Teams not announced yet.
Shakhter Soligorsk - Suduva
Teams not announced yet.
FC Shirak0-1Nova Gorica
No Irish players.
Skenderbeu - Sant Julia
Teams not announced yet.
St Johnstone - Trakai
Teams not announced yet.
UMF Stjarnan - Shamrock Rovers
Teams not announced yet.
UE Santa Coloma - NK Osijek
Teams not announced yet.
VPS - Olimpija Ljubljana
Teams not announced yet.
Valletta FC - Folgore/Falciano
Teams not announced yet.
FK Ventspils - Valur Reykjavik
Teams not announced yet.
Videoton FC Fehervar - Balzan FC
Teams not announced yet.
Olimpia Balti - FK Sarajevo
Teams not announced yet.
NK Zeljeznicar - Zeta Golubovci
Teams not announced yet.
Dinamo Batumi - Jagiellonia Bialystok
Teams not announced yet.
Pyunik Yerevan - SK Slovan Bratislava
Teams not announced yet.
KI Klaksvik - AIK
Teams not announced yet.
Knattspyrnufelag Reykjavikur - SJK
Teams not announced yet.
Siroki Brijeg - Ordabasy
Teams not announced yet.
Shkendija Tetovo - Dacia Chisinau
Teams not announced yet.
St. Joseph's - AEL
Teams not announced yet.
Tre Penne - Rabotnicki Kometal
Teams not announced yet.